Karstā gaisa fēns LEISTER TRIAC ST
- Mazs ierīces svars un mazāks rokturis atvieglo metināšanas procesu.
- Uzgalis aizsargāts no siltuma, tādēļ neizraisa draudus apdegt.
- Iespējama vairākkārtēja oglīšu nomaiņa, tāpēc instruments piemērots ilglaicīgam darbam.
Apraksts
Elektroniska sildīšanas elementa aizsardzība un automātika, kas atslēdz motoru, kad sasniegts minimālais oglīšu garums – aizsargā kolektoru no bojājumiem.
Pārbaudes zīme: CCA sertifikāts.
Specifikācija
| Svars | 1 kg ar 3 m vadu |
| Trokšņa līmenis | 65 Lpa (dB) |
| Garantija fiziskām personām | 12 mēn. |
| Jauda | 1600 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 336x90mm, rokturis Ø56 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50/60 Hz |
| Gaisa debits | maks. 240 l/min |
| Temperatūra | 40–700 °C, maināma pakāpeniski |
| Iepakojums | Plastmasas koferis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |




