Metināšanas iekārta LEISTER UNIPAN 510
- Karstā gaisa metināšanas iekārta PVC pārklājumu metināšanai.
- Mazprasīgs bezsuku motors.
- Digitālais displejs metināšanas parametru iestatīšanai.
Apraksts
Integrēta uzlabota metināšanas materiāla pacelšana.
Automātiski un droši: pagriežot rokturi, metināšanas galva tiek nolaista.
Pārvietojams ritenis, lai izvairītos no tādiem šķēršļiem kā bukses un āķi.
Ātra modifikācija - lietotāji var viegli pārslēgties no metināšanas, kas pārklājas, uz aizkaru metināšanu vai cauruļveida metināšanu.
Taisna kustība nodrošina izcilu stabilitāti un metināšanas kvalitāti.
Uzlabotā HMI nodrošina vienkāršu un vieglu darbību: tiek kontrolēta temperatūra un ātrums.
Neierobežotas iespējas: telts brezenta, plastmasas auduma šļūteņu, markīžu un vēja bloķētāju, reklāmas markīžu, tekstila jumtu un fasāžu, kravas automašīnas brezenta, aizsargpārsega, piepūšamo plastmasas audumu, baseina hidroizolācijas metināšana.
Specifikācija
| Svars | 16 kg |
| Darba ātrums | 1 - 16 m/min |
| Jauda | 3450 |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 500 x 310 x 300 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Temperatūra | 100–620 °C, pakāpeniski mainoties Feed |
| Standarta piederumi | Salokāms atbalsta stienis, malu vadotne, pacelšanas ierīce, papildu svari, misiņa birste un sprauslas regulēšanas mērierīce. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt







