Jumta metināšanas iekārta LEISTER UNIDRIVE 505
- Neredzama šuve.
- Viegli lietojams, pat iesācējiem.
- Iebūvēts digitālais displejs ļauj uzraudzīt un kontrolēt ātrumu un temperatūru.
Apraksts
Viegla un kompakta metināšanas iekārta.
Ideāli piemērots baseina hidroizolācijai.
Bezoglīšu piedziņa un pūtējs nodrošina ilgu kalpošanas laiku un minimālu apkopi.
Ergonomiskā pusautomātiskā metināšanas iekārta ļauj strādāt ilgāk un bez noguruma.
T-veida karstā gaisa sprausla ļauj vienlaikus metināt abas pārklājuma iekšējās puses.
Trīspunktu balsts nodrošina vieglu darbību un drošu metināšanu.
Specifikācija
| Svars | 4,5 kg |
| Darba ātrums | 0,7 - 4,5 m/min |
| Jauda | 2300 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 275 x 173 x 297 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Temperatūra | 100 - 560 °C |
| Standarta piederumi | Cilindriska misiņa birste ø15 mm, sešstūra atslēga 3 mm, metināšanas plāksne, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 12 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt










