Putekļu sūcējs NILFISK ATTIX 44-2L IC MOBILE
Sausās uzkopšanas profesionāls putekļu sūcējs. Automātiskā filtra attīrīšanas sistēma. Lēnais starts un ātruma kontrole. Automātiska ieslēgšana/izslēgšana vienlaikus ar elektroinstrumentu. Antistatiska sistēma. Turētāji instrumentu kastēm.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 17,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 59,97 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 1,4 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 565x385x650 mm |
| Vakuums | 250 mbar |
| Gaisa debits | 4500 l/min |
| Konteinera tilpums | 42 l |
| Vada garums | 7,5 m |
| Putekļu klase | L |
| Standarta piederumi | 4 m 32 mm diametra antistatiska caurule, nerūsējošā tērauda caurules (3 gab.x350 mm), liekta nerūsējošā tērauda caurule, putekļu maiss, adapteris instrumenta pieslēgšanai, uzgalis grīdām (400 mm), apaļa birste, uzgalis starpām 200 mm, adapteri instrumentu |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt








