Putekļu sūcējs NILFISK ATTIX 33-2L IC
Sausās izmantošanas profesionālais putekļu sūcējs. Automātiska filtra attīrīšanas sistēma. Lēnais starts un ātruma kontrole. Automātiska ieslēgšana/izslēgšana vienlaikus ar elektroinstrumentu.
Specifikācija
| Svars | 14,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 59,97 dB(A) |
| Jauda | 1700 W (naudojama), 1200 W (atiduodama) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 565x385x520 mm |
| Vakuums | 250 mbar |
| Gaisa debits | 4500 l/min |
| Konteinera tilpums | 30 l |
| Vada garums | 7,5 m |
| Putekļu klase | L |
| Standarta piederumi | 3,5 m 32 mm diametra caurule ar plastmasas liektu rokturi, 2 nerūsējošā tērauda pagarināšanas caurules, profesionāls grīdu sūkšanas uzgalis 300 mm, uzgalis starpām 200 mm, adapteris elektriskajam instrumentam. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt


