Putekļu sūcējs ar automātisku attīrīšanu FLEX VCE 44L AC
Jaudīga turbīna un automātiska filtra attīrīšanas sistēma nodrošina augstu sūkšanas jaudu. Piemērots putekļu nosūkšanai, strādājot ar elektriskajiem instrumentiem – ekscentriskajām slīpmašīnām, figūrzāģiem u. tml. Vienkārša filtra nomaiņa. Stabils, viegli izņemams konteiners ar dubultajām sieniņām. Mitrajai un sausajai sūkšanai – ir elektroniska šķidruma līmeņa kontrole.
Apraksts
Izturīgi gala ritenīši, priekšā – 2 grozāmi metāla ritenīši.
Specifikācija
| Svars | 16,7 kg |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 565 x 385 x 650 mm |
| Filtra platums | 5000 cm² |
| Vakuums | 250 mbar |
| Gaisa debits | 4500 l/min |
| Konteinera tilpums | 42 l |
| Vada garums | 7,5 m |
| Ūdens tvertnes tilpums | 26 l |
| Tips | Slapjie un sausie putekļu sūcēji |
| Putekļu klase | L |
| Standarta piederumi | 4 m antistatiska caurule, putekļu maiss |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


