Karstā gaisa pūtējs LEISTER Hotwind Premium 230V/3700W
Bezoglīšu motors paildzina instrumenta kalpošanas laiku. Maksimālā gaisa plūsma: 900 l/min.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg |
| Garantija fiziskām personām | 12 mēn. |
| Jauda | 3,7 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 332 x 106 x 179 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Gaisa debits | 200 l/min - 900 l/min |
| Temperatūra | 650 °C |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


