Urbjmašīna SCANTOOL 25VF
- Ar atpakaļgaitas funkciju.
- Izturīga metāla konstrukcija.
- Iekārta ir aprīkota ar LED apgaismojumu un lāzeru, kas ļauj ātri atzīmēt urbšanas vietu.
Apraksts
Pie galda piestiprināmas profesionālas urbjmašīnas ir paredzētas remontdarbnīcām un rūpniecībai.
Lai nodrošinātu maksimālu drošību lentes ātruma maiņas laikā, iekārta ir aprīkota ar drošības slēdzi.
Minimālais attālums starp vārstu un pamatni ir 685 mm, maksimālais – 1175 mm.
Galds ir aprīkots ar grādu skalu, rotācijas leņķis +/- 45°.
Specifikācija
| Svars | 79 kg |
| Apgriezienu skaits | 30-3000 apgr./min. |
| Patrona | 16 mm |
| Morzas konuss | MT2 |
| Darba galda izmēri | 315 x 315 mm |
| Augstums | 1635 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs | 1-23 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Motora jauda | 1100 W |
| Attālums no kolonnas līdz urbšanas patronai | 215 mm |
| Pamatnes izmēri | 845 x 330 mm |
| Darbvārpstas solis | 80 mm |
| Standarta piederumi | Ar roku pievelkams patronas turētājs 2–16 mm, lāzers urbšanas vietas norādīšanai, digitāls apgriezienu indikators, LED darba apgaismojums |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt








