Galda urbjmašīna SCANTOOL 16VB
- Ar atpakaļgaitas funkciju.
- Izturīga metāla konstrukcija.
- Iekārta ir aprīkota ar LED apgaismojumu un lāzeru, kas ļauj ātri atzīmēt urbšanas vietu.
Apraksts
Pie galda piestiprināmas profesionālas urbjmašīnas ir paredzētas remontdarbnīcām un rūpniecībai.
Lai nodrošinātu maksimālu drošību lentes ātruma maiņas laikā, iekārta ir aprīkota ar drošības slēdzi.
Minimālais attālums starp vārstu un pamatni ir 390 mm, maksimālais – 530 mm.
Galds ir aprīkots ar grādu skalu, rotācijas leņķis +/- 45.
Specifikācija
| Svars | 36 kg |
| Apgriezienu skaits | 30-3000 apgr./min. |
| Patrona | 16 mm |
| Morzas konuss | MT2 |
| Darba galda izmēri | 220 x 220 mm |
| Augstums | 845 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs | 1-16 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Motora jauda | 400 W |
| Maksimālā noslodze | 10 kg |
| Attālums no kolonnas līdz urbšanas patronai | 125 mm |
| Pamatnes izmēri | 410 x 240 mm |
| Darbvārpstas solis | 60 mm |
| Standarta piederumi | Ar roku pievelkams patrona 2–16 mm, lāzers urbšanas vietas norādīšanai, digitāls apgriezienu indikators, LED darba apgaismojums |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt










