Galda urbjmašīna SCANTOOL 20VB
- Ar atpakaļgaitas funkciju.
- Izturīga metāla konstrukcija.
- Iekārta ir aprīkota ar LED apgaismojumu un lāzeru, kas ļauj ātri atzīmēt urbšanas vietu.
Apraksts
Pie galda piestiprināmas profesionālas urbjmašīnas ir paredzētas remontdarbnīcām un rūpniecībai.
Lai nodrošinātu maksimālu drošību lentes ātruma maiņas laikā, iekārta ir aprīkota ar drošības slēdzi.
Minimālais attālums starp vārstu un pamatni ir 470 mm, maksimālais – 670 mm.
Galdam ir grādu skala, rotācijas leņķis +/- 45°.
Specifikācija
| Svars | 61 kg |
| Apgriezienu skaits | 30-3000 apgr./min. |
| Patrona | 16 mm |
| Morzas konuss | MT2 |
| Darba galda izmēri | 270 x 270 mm |
| Augstums | 1065 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs | 1-20 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Motora jauda | 750 W |
| Maksimālā noslodze | 10 kg |
| Attālums no kolonnas līdz urbšanas patronai | 190 mm |
| Pamatnes izmēri | 520 x 310 mm |
| Darbvārpstas solis | 80 mm |
| Standarta piederumi | Ar roku pievelkams patronas turētājs 2–16 mm, lāzers urbšanas vietas norādīšanai, digitāls apgriezienu indikators, LED darba apgaismojums |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt










