Magnētiskā urbjmašīna BDS PipeMAB 525
- Universālas magnētiskās urbjmašīnas gan cauruļu, gan plakanu virsmu urbšanai.
- Piemērots caurulēm ar diametru 75 mm vai vairāk.
- Viegls un kompakts.
Apraksts
Patentētā magnētiskā cauruļu iespīlēšanas sistēma ar diviem pastāvīgiem magnētiem automātiski pielāgojas caurules diametram.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Angļu valodas nodiluma indikators.
Regulējami apgriezieni minūtē.
Vainaga stiprinājuma veids 19 mm WELDON.
Vārpstas tips MK3.
Maksimālais vītnes izmērs M20.
Minimālais caurules diametrs, uz kura iekārta ir uzstādīta - 75 mm.
Specifikācija
| Svars | 19,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 70–280/180-580 apgr./min. |
| Jauda | 1,6 kW |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | Maks. 50 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | Maks. 20 mm |
| Darbvārpstas solis | 160 mm |
| Standarta piederumi | Plastmasas korpuss, sešstūra atslēga kroņu pievilkšanai, drošības siksna. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt







