Koka zāģēšanas darbgalds ar lāzeru MAKITA LS0815FLN
- Lēnā starta funkcija.
- Kombinētais ripzāģis dažādiem būvniecības un remonta darbiem.
- Zāģēšanas laikā lāzers spilgti apgaismo, darbs ir drošs.
Apraksts
Aizņem nedaudz vietas gan darba laikā, gan arī uzglabāšanas laikā.
Iemontēts darba vietas apgaismojums.
Ergonomisks rokturis ar „SoftGrip” – ērti turēt un vadīt.
Regulējams dziļuma ierobežojums.
Dubulta slīdoša gultņu konstrukcija precīzai griešanai.
Specifikācija
| Svars | 14,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 5000 min⁻¹ (bez noslodzes) |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 87 db(A) |
| Jauda | 1400 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 750x450x483 mm |
| Diska diametrs | 216 mm |
| Diska biezums | 2,4 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Lāzera klase | 2 |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Vada garums | 2,5 m |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 65x305 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 65x215 mm |
| Tips | Garināšanas zāģi |
| Zobu skaits | 48 zobi |
| Zāģēšanas leņķis | maks. 50/60° |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










