Koka kombinētais ripzāģis MAKITA LS1018LN
- Griešanas garums: 310 mm.
- Lāzera iezīmētājs ļauj viegli un precīzi iestatīt zāģēšanas līniju, pat griežot dekoratīvos koka izstrādājumus.
- Zāģēšana leņķī
Apraksts
Zāģēšana: 60° pa labi, 47° pa kreisi, 45° galda pagriešana pa kreisi un pa labi.
Specifikācija
| Svars | 19,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 4300 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Jauda | 1430 W |
| Diska diametrs | 260 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 91x310 mm |
| Tips | Garināšanas zāģi |
| Standarta piederumi | T.C.T. pjūklas MAKBLADE, dorizontalus spaustuvas LS1018L, trikampis kalibras, dulkių maišas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



