Dīzeļa atvērtā tipa elektrības ģenerators KOHLER K44 II 35kW
Specifikācija
| Svars | 690 kg |
| Apgriezienu skaits | 1500 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 35 000 |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1700 x 896 x 1255 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 / 400 V 50 Hz |
| Degvielas patēriņš | līdz 10,6 l/h |
| Degvielas veids | Dīzelis |
| Motora tips | KOHLER KDI2504TM-40 |
| Tips | Trīsfāžu elektrības ģeneratori |
| Cilindru skaits | 4 |
| Grupa | INDUSTRIAL |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


