Dīzeļa elektrības ģenerators ar pārsegu SDMO K44 IV 35kW
Apraksts
Komplektācija:
- Dzinējs un alternators samontēti uz tērauda rāmja ar antivibrācijas spilveniem,
- degvielas tvertne integrēta galvenajā rāmī,
- šķidruma savākšanas paliktnis,
- lokans savienojums trokšņa slāpētājam, trokšņa slāpētājs,
- pārsegs – paredzēts ģeneratora ekspluatēšanai āra apstākļos,
- akum. baterija, baterijas lādētājs,
- motora radiators,
- elektriskais starteris,
- vadības pults APM303 – ģeneratora vadībai ar manuālo un automātisko režīmu,
- LCD ekrāns mehānisko un elektrisko ģeneratora datu atainošanai,
- uzpildīts ar smērvielām un dzesēšanas šķidrumu – sagatavots darbam.
Specifikācija
| Svars | 944 kg |
| Apgriezienu skaits | 1500 apgr./min |
| Akumulators | 12 V |
| Jauda | 35 000 |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 2080 x 960 x 1415 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 / 400 V 50 Hz |
| Degvielas patēriņš | 7,1 l/h |
| Degvielas veids | Dīzelis |
| Cilindru darba tilpums | 2,48 cm³ |
| Motora tips | KOHLER KDI2504TM-40 |
| Tips | Trīsfāžu elektrības ģeneratori |
| Tvertnes tilpums | 100 l |
| Aizsardzības klase | IP 23 |
| Starteris | 12 V |
| Cilindru skaits | 4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Grupa | INDUSTRIAL |


