Invertorais elektrības ģenerators KOHLER INVERTER PRO 2000 C5
Elektrības strāvas ģenerators piemērots barot pret sprieguma un biežuma svārstībām jutīgas ierīces. Slēgta tipa.
Specifikācija
| Svars | 21 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 db(A) – 7m |
| Jauda | 1800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 490x280x445 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Degvielas patēriņš | 0,9 l/st. |
| Degvielas tvertnes tilpums | 4,2 L |
| Palaišana | rokas starteris |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Cilindru darba tilpums | 79 cm³ |
| Motora tips | YAMAHA MZ80_C5 OHV |
| Tips | Vienfāzes elektrības ģeneratori |
| Strāvas frekvence | 50 Hz |
| Tvertnes tilpums | 4,2 l |
| Darba ilgums (ar pilnu bāku) | 4,7 val. |
| Pieslēgšanas rozete | 1 x 10/16A-230V + CEE pārlādes automāts. 1 x 12V 8A+ pārlādes automāts, indikators |
| Aizsardzības klase | IP 23 |
| Standarta piederumi | Akum. baterijas uzlādes kabelis, sveces atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Grupa | PRESTIGE |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


