Elektrības ģenerators GE 720 EUROMAC
Kompakts avārijas enerģijas avots mājām, celtniecībai un mobilajām iekārtām.
Specifikācija
| Svars | 17 kg |
| Trokšņa līmenis | 95dB(A) |
| Jauda | 650 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 382x325x190 mm |
| Degvielas tvertnes tilpums | 4,2 L |
| Palaišana | Rokas |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Motora tips | 2 taktu, dzesēšana ar gaisu |
| Tips | Vienfāzes elektrības ģeneratori |
| Darba ilgums (ar pilnu bāku) | 5,8 st. |



