Mājsaimniecības mitruma savācējs DryBest 10 EUROMAC
- Klusi darbojas.
- Ērta vadība.
- Integrētā mitruma savākšanas tvertne: 2 l.
Specifikācija
| Svars | 9,5 kg |
| Jauda | 230 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 190x275x485 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V / 50Hz |
| Ražīgums | 10 L/ 24 h |
| Gaisa debits | 180 m³/h |
| Ūdens tvertnes tilpums | 2 l |
| Darba vide | 5–35 °C |
| Tips | Mitruma savācēji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





