Mitruma savācējs EUROMAC LO50
Specifikācija
| Svars | 35 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēneši |
| Jauda | 900 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 410 x 430 x 590 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Ražīgums | 50 L/ 24 h |
| Gaisa debits | 350 m³/h |
| Ūdens tvertnes tilpums | 5 L |
| Darba vide | 5–35 °C |
| Tips | Mitruma savācēji |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēneši |




