Mājsaimniecības mitruma savācējs EUROM DryBest 20
- Klusi darbojas.
- Ērta vadība.
- Integrētā mitruma savākšanas tvertne: 5 l.
Specifikācija
| Svars | 13,9 kg |
| Trokšņa līmenis | 47 dB(A) |
| Jauda | 380 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 190 x 275 x 485 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–240V/50 Hz |
| Ražīgums | 20 L/ 24 h |
| Gaisa debits | 180 m³/h |
| Vada garums | 180 cm |
| Ūdens tvertnes tilpums | 5 L |
| Darba vide | 5–35 °C |
| Tips | Mitruma savācēji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |




