Griešanas darbgalds celtniecības materiāliem GOLZ MC400
- Kompakts un ērti transportējams.
- Griešana leņķī līdz 45˚.
- Griešanas disks nav iekļauts komplektācijā!
Apraksts
Viegla diska nomaiņa.
Elektriskais ūdens sūknis ar ātru savienojumu.
Darbgalda izmēri: 600 x 530 mm.
Salokāmas kājas, ritenīši, rokturis – ērta transportēšana un uzglabāšana.
Specifikācija
| Svars | 63 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800 apgr./min |
| Jauda | 2200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1100 x 720 x 1300 mm |
| Diska diametrs | 400 mm |
| Maksimālais griešanas garums | 700 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 25,4 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Ūdens sūkņa jauda | 55 W, 230 V |
| Izmantošanas joma | Slapjā celtniecības materiālu griešana |
| Maksimālais griešanas dziļums | 135 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


