Flīžu griešanas darbgalds BATTIPAV VIP 2125
- Ekonomisks un uzticams flīžu griešanas darbgalds, kas paredzēts griešanai 90° vai 45° leņķī.
- Tiek pārdots bez sānu galda.
Specifikācija
| Svars | 51,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800 apgr./min |
| Jauda | 1400 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1870x625xh1340 mm |
| Diska diametrs | 200 mm |
| Maksimālais griešanas garums 90°/45° leņķī | 40/35 mm |
| Maksimālais griešanas garums | 1250 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 25,4 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Ūdens sūkņa jauda | S1/4 230V/50–60 Hz |
| Standarta piederumi | Dimanta disks ar gludu, slēgtu segmentu Ø200 x 25,4 mm, kas paredzēts keramikas flīžu griešanai |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





