Flīžu griešanas darbgalds GOLZ TS250 ar disku
- Tas ir profesionāls un uzticams darbgalds, kas paredzēts slapjajai griešanai.
- Iespējams veikt visas galvenās flīžu griešanas operācijas būvlaukumā.
- Pārdod bez sānu galda.
Apraksts
Salokāmas kājas – viegli transportēt un uzglabāt.
Elektriskais ūdens sūknis.
Noņemama ūdens vanniņa.
Griešana leņķī līdz 45˚.
Specifikācija
| Svars | 55 kg |
| Jauda | 1300 |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1280x520x1250 mm |
| Diska diametrs | 250 mm |
| Maksimālais griešanas garums | 1000 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 25,4 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Ūdens sūkņa jauda | 55 W, S2, 230 V |
| Izmantošanas joma | slapja flīžu griešana |
| Maksimālais griešanas dziļums | 65 mm |
| Standarta piederumi | 250 mm dimanta griešanas disks |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









