Reversa bliete ALTRAD RPX35/50
- Vibrējošā plāksne dziļai un vidējai augsnes sablīvēšanai.
- Iebūvēts Honda GX200 benzīna dzinējs.
- Viegli transportējams, pateicoties aizmugurējiem riteņiem.
Apraksts
Blīvētājs var tikt galā pat ar vissarežģītāko reljefu.
Efektīva darbība un zema vibrācijas emisija nodrošina lietotājam vienmērīgu un ērtu darbību.
Uzlabotā pamatnes plātnes konstrukcija nodrošina izcilu manevrētspēju, lielāku braukšanas ātrumu un lielāku blīvēšanas spēku īsākam darba laikam un dziļākai blīvēšanai.
Elektriskā iedarbināšana ar atslēgu un LED brīdinājuma gaismām, novēršot nepieciešamību pēc operatora apmācības manuālai iedarbināšanai.
Leņķiskā pamatne nodrošina izcilu slīpumu un braukšanas ātrumu.
Vibrāciju slāpēšanas rokturis, kas ir drošs operatoriem ilgstošai lietošanai.
Kompakts, augstas veiktspējas, pastāvīgi noslēgts litija jonu akumulators.
Papildus pieejama OPP/103/DIO bruģēšanas paliktņa blīvēšanas paliktne.
Specifikācija
| Svars | 180 kg |
| Vibrācijas līmenis | 3,1 m/s² |
| Darba ātrums | 26 m/min |
| Vibrācija | 3,1 m/s² |
| Plāksnes izmērs (platums x garums) | 500 x 700 mm |
| Frekvence | 81 Hz |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Motora jauda | 4 kW / 5,5 AG |
| Motora tips | HONDA GX 200 |
| Tips | Reversa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt










