Vienvirziena bliete HUSQVARNA LF50L
- Vibrējošā plāksne ir paredzēta plānu un vidēji biezu granulētas augsnes slāņu blīvēšanai.
- Ērta forma un ātrums garantē augstu darba efektivitāti.
- Vibrāciju slāpējošais rokturis samazina roku nogurumu pat ilgstošas lietošanas laikā.
Specifikācija
| Svars | 55,8 kg |
| Darba platums | 32 cm |
| Darba ātrums | 24 m/min. |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Motora jauda | 2,1 kW |
| Motora tips | Honda GX 160, benzīna |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


