Akumulatora kanalizācijas cauruļu tīrīšanas ierīce MILWAUKEE M12 BDC8-202C
- Vieglākā profesionālā kanalizācijas cauruļu tīrīšanas ierīce tirgū.
- Ir stingra 8 mm spirāle, kas ļauj tīrīt nosprostojumus līdz 60 mm caurulēs.
- Izturīgs spoles aizsargs aizsargā lietotāju un iekārtu pret rotējošo spoli.
- Integrēts LED apgaismo darba zonu zem izlietnes un citām tumšām vietām.
- Spaiņa tilpums: 22,5 l.
- Spirāles garums – 7,6 m.
Apraksts
- Hidrauliskās konstrukcijas iekārtā sakombinēti rokas un grīdas kanalizācijas cauruļu tīrīšanas priekšrocības.
- Lietotājs nav atkarīgs no elektrības avota, tas nodrošina lielāku kustības brīvību.
- Ātrs vada fiksēšanas mehānisms, kas paredzēts spirāles manuālai padevei un atbrīvošanai.
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta Redlink™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi, kas nodrošina šajā klasē labāko sistēmas ilgmūžību.
- REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
- Darbojas ar visiem Milwaukee® M12 akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 4,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–500 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 40 min |
| Caurules diametrs | 60 mm |
| Izmantojamās spirāles | 8 mm |
| Standarta piederumi | 2x2,0 Ah akumulatori, lādētājs, spainis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions












