LED apgaismojuma balons AIRSTAR Sirocco Redtech 700, 66 000 lm
- Ideāls risinājums mobilajam darbavietas apgaismojumam.
- Apgaismojuma platība - 3216 m2.
- Tiek pārdots bez teleskopiskā statīva un smilšu maisiem.
Apraksts
Zems enerģijas patēriņš.
Strāvas padeve 230 V elektrotīkls vai vismaz 1 kW ģenerators.
5 m teleskopiskais statīvs un smilšu maisi pasūtāmi atsevišķi
Specifikācija
| Svars | 6,5 kg (ar balonu) |
| Jauda | 500 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 860 x 300 x 300 mm |
| Spriegums/frekvence | 100–240 V/ 50–60 Hz |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Gaismas daudzums | 66000 lm |
| Apgaismojums | 706 m² |
| Standarta piederumi | Pārsegs, remonta komplekts |
| Krāsas temperatūra | 5000 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt







