Prožektors AIRSTAR Sirocco LED 50000 lm
- Ērts prožektors darbam ekstremālās situācijās tumsā.
- 4x100W LED spuldzes, kuru kalpošanas laiks ir aptuveni 50000 h.
- Pret ūdeni un putekļiem izturīgs, nedegošs audums.
- Iztur vēju līdz 27m/s.
- Trijkāja statīvs un smilšu maisi pasūtāmi atsevišķi.
Specifikācija
| Svars | 7 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 0,4 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | Pārklāja diametrs: 90 cm, augstums: 60 cm |
| Spriegums/frekvence | 100–240 V/ 50–60 Hz |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Gaismas daudzums | 50000 lm |
| Apgaismojums | 3000 m² |
| Standarta piederumi | Pārklājs, futrālis |
| Krāsas temperatūra | 6000 °K |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt





