LED apgaismojuma balons AIRSTAR Sirocco Redtech 1000 99000lm
- Ideāls risinājums mobilajam darbavietas apgaismojumam.
- Apgaismojuma platība - 4071 m².
- Tiek pārdots bez teleskopiskā statīva un smilšu maisiem.
Apraksts
Zems enerģijas patēriņš.
Strāvas padeve 230 V elektrotīkls vai vismaz 1,5 kW ģenerators.
Papildaprīkojumā ir pieejams 5 m teleskopiskais statīvs un smilšu maisi.
Apgaismojuma vadība ar viedtālruni, izmantojot Airstar Light lietotni.
Specifikācija
| Svars | 8,6 kg (balons) |
| Jauda | 700 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1080 x 300 x 300 mm |
| Spriegums/frekvence | 100–240 V/ 50–60 Hz |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Gaismas daudzums | 99000 lm |
| Apgaismojums | 4071 m² |
| Standarta piederumi | Pārvalks, remonta komplekts |
| Krāsas temperatūra | 5000 K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt





