Tirkšķatslēga dinamometriskajai atslēgai STAHLWILLE 1/2" 725QR/10
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Montāžas kvadrāts | 9 x 12 mm |
| Svars | 141 g |
| Izmērs | 10 |
| Platums | 29 mm |
| Biezums | 18 mm |
| Tips | Antgalis |
| Mērīšanas intervāls | 100 Nm |
| Zobu skaits | 30 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


