Tirkšķatslēga dinamometriskajai atslēgai STAHLWILLE 1/2" 725QR/20
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Montāžas kvadrāts | 14 x 18 mm |
| Svars | 325 g |
| Izmērs | 20 |
| Platums | 41 mm |
| Biezums | 22,3 mm |
| Tips | Antgalis |
| Mērīšanas intervāls | 200 Nm |
| Zobu skaits | 36 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


