Dinamometrisko atslēgu komplekts ROTHENBERGER 17-29mm 10-70Nm
- Komplektā ietilpst dinamometriskā atslēga ar 6 maināmām uzgriežņu atslēgas sprauslām: 17, 22, 24, 26, 27 un 29 mm.
- Griezes momentiem no 10 Nm līdz 110 Nm.
- Izstrādāts, lai pareizi pievilktu izplešanās savienojumus saldēšanas, gaisa kondicionēšanas sistēmās un siltumsūkņos.
Specifikācija
| Min. mērījumu intervāls | 10 Nm |
| Maks. mērījumu intervāls | 70 Nm |
| Garums | 300 mm |
| Platums | 155 mm |
| Biezums | 40 mm |
| Tips | Atslēga / Komplekti |
| Precizitāte | ± 4 % |
| Iedaļas vērtība | 1 Nm |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


