Dinamometriskā atslēga STAHLWILLE 730/30 Quick 60-300Nm 14x18mm
- Ātra regulēšana, dubultā skala (Nm/ft.lb).
- Izturīgs un ilgmūžīgs.
- Pēc darba pabeigšanas nav nepieciešams atiestatīt uz minimālo pozīciju.
Apraksts
Ergonomisks un ērts rokturis.
Specifikācija
| Montāžas kvadrāts | 14 x 18 mm |
| Svars | 1400 g |
| Min. mērījumu intervāls | 60 Nm |
| Maks. mērījumu intervāls | 300 Nm |
| Garums | 520 mm |
| Platums | 28 mm |
| Tips | Atslēga |
| Precizitāte | ± 4 % |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


