Dinamometriskais skrūvgriezis WERA 7400 0,3-1,2Nm 1/4"
- Viegli regulējams griezes moments, neizmantojot papildu instrumentus.
- Ātrās fiksācijas patrona.
- Skaņas signāls, kad tiek sasniegta iestatītā griezes momenta vērtība.
Apraksts
Daudzkomponentu rokturis ar cietām un mīkstām zonām nodrošina komfortu un ātru griezes momenta nodošanu.
Paredzēts uzgaļiem, kuri atbilst DIN ISO 1173-C 6,3 un E 6,3 standartiem.
Skaidra mērīšanas skala.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/4" |
| Svars | 122 g |
| Min. mērījumu intervāls | 0,3 Nm |
| Maks. mērījumu intervāls | 1,2 Nm |
| Roktura garums | 105 mm |
| Tips | Skrūvgrieži |
| Kopējais garums | 155 mm |
| Precizitāte | ± 6 % |
| Iedaļas vērtība | 0,05 Nm |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt







