Krustlīniju lāzera nivelieris BOSCH GLL 3-80
- Liela darba precizitāte, izmantojot 3x360° līnijas.
- Vienkārša vadība.
- Izmantojams griestu līdzināšanai, grīdas klāšanai, logu montāžai, ģipškartona plākšņu rāmja konstrukcijas montāžai, flīžu līmēšanai u. tml.
Apraksts
Tā kā horizontāli un vertikāli nivelēšanas darbi visā telpā veicami vienlaicīgi un tikai ar vienu ierīci, nodrošina lielu darba precizitāti.
Nav sarežģīti lietojams, jo automātiski nonivelējas līdz 4° diapazonam 4 sekunžu laikā.
Spilgts lāzera stars.
Stiprinājums uz statīva – 1/4", 5/8".
Specifikācija
| Svars | 0,82 kg |
| Lāzera klase | II |
| Lāzera viļņa garums | 630-650 nm |
| Darbības laiks | 4 h, darbojoties 3 līniju režīmā |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ± 0,3 mm/m |
| Tips | Līniju |
| Darba temperatūra | no -10 °C līdz +40 °C |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Bateriju tips | 4 x AA 1,5 V |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Distance | 30 m, ar uztvērēju – 120 m |
| Standarta piederumi | 4xAA 1,5V baterijas, lāzera mērķa plāksnīte, turētājs, koferis |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.





