Kombinētais lāzera nivelieris BOSCH GCL 2-50 G
- Izturīgs, ar gumiju pārklāts korpuss aizsargāts no putekļiem un ūdens šļakatām – IP64.
- Zaļas krāsas lāzera līnijas un zaļi punkti labi redzami pat apgaismotā telpā.
- Ļoti vienkārša lietošana.
Apraksts
Piemērots, veicot dažādus darbus, piem., montējot ģipškartona plākšņu rāmju konstrukcijas, ierīkojot kontaktligzdas, ieliekot durvis un montējot gaismekļus.
Darbības diapazons ir līdz 15 m, bet mazāk nekā 4 s laikā tas automātiski nonivelējas līdz ± 4°.
Var stiprināt uz statīva, stiprināšanas vītne – 1/4".
Specifikācija
| Svars | 0,58 kg |
| Lāzera klase | II |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ± 0,3 mm/m |
| Tips | Daudzfunkcionāls līniju lāzers |
| Darba temperatūra | no -10 ° līdz +45 °C |
| Aizsardzības klase | IP 64 |
| Bateriju tips | 4 x AA 1,5 V |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Distance | 15 m (ar uztvērēju līdz 50 m) |
| Standarta piederumi | 4xAA 1,5V baterijas, lāzera mērķa plāksnīte, pagriežams turētājs RM 10, ieliktnis |
| Lāzera krāsa | Zaļa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.







