Akumulatora smērvielu prese MAKITA 40V MAX XGT GP001G
- Bezoglīšu motors.
- Maksimālais spiediens līdz 690 bāriem.
- Pārdod bez baterijām un lādētāja.
Apraksts
Regulējams plūsmas ātrums līdz 350 ml/min.
XPT tehnoloģija aizsargā pret putekļiem un mitrumu.
Elastīga 1,2 m šļūtene ērtam darbam grūti sasniedzamās vietās.
LED apgaismojums ērtam darbam vāja apgaismojuma apstākļos.
Ātruma kontroles slēdzis un kruīza kontrole.
Vienkārša kapsulas nomaiņa un gaisa iestrēguma noteikšanas funkcija.
Specifikācija
| Svars | 4,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 89 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 395 × 112 × 245 mm |
| Tips | Ieeļļošanas pistole |
| Maksimālais darba spiediens | 690 bar |
| Šļūtenes garums | 1,2 m |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










