Akumulatora ieeļļošanas pistole MILWAUKEE M12 GG-401B
- Jaudīgs 12 V motors nodrošina 562 bar maksimālo darba spiedienu.
- Ar vienu akumulatora uzlādi var izspiest līdz 7 smērvielas kasetnēm.
- Neliela – 355 mm gara un sver tikai 3,2 kg.
- Smērvielas tilpums kasetnē: 400 ml.
- Integrēta LED spuldzīte.
- Tiek piegādāta ar 914x14,4 mm augstspiediena lokanu šļūteni ar atsperes aizsardzību.
Apraksts
- Integrēta šļūtenes turēšanas cilpa un cilpa plecu siksnai.
- REDLINK™ aizsardzība pret pārslodzi un pastāvīga ātruma uzturēšanas elektronika nodrošina klasē labāko izturību un ekspluatācijas īpašības.
- REDLITHIUM-ION ™ akumulatora pakete nodrošina labāku iepakojuma konstrukciju, elektroniku un nepārspējamu produktivitāti, lai tiktu nodrošināts lielāks darbības laiks un vairāk darba iepakojuma ekspluatācijas laikā.
- Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
- Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 3,2 kg |
| Garums | 355 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 65,5 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maksimālais gaisa spiediens | 5-8 bar |
| Tips | Ieeļļošanas pistole |
| Maks. darba spiediens | 562 bar |
| Standarta piederumi | 4,0 Ah akumulators, lādētājs 80 min, instrumentu soma |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions











