Layher

Layher trepes

Trepes ir kā labs draugs — vienmēr blakus, kad viņu vajag.

Layher GmbH ir Vācijas uzņēmums, kas jau vairāk nekā 60 gadu ražo moduļu un fasāžu sastatņu sistēmas, trepes, mobilos torņus un drošības sistēmas. Daudzu gadu garumā uzņēmums nepārtraukti uzlabo savus produktus, saglabājot augsto kvalitātes līmeni. Kā pirms 60 gadiem, tā arī tagad – ražošana noris Vācijā saskaņā ar vācu kvalitātes standartiem. Kvalitāte bez kompromisiem.

Layher trepes bija viens no pirmajiem uzņēmuma produktiem, kura ražošana uzsākta jau 1948. gadā. Atšķirībā no citiem ražotājiem Layher trepes tiek ražotas tikai ražotnē, kas atrodas Vācijā. Trepes paredzētas profesionāļiem, tādēļ ir tikai viena produkta kvalitātes līnija — profesionālai kāpņu izmantošanai. Tas ir vairāk nekā pirmās klases produkts.

Layher kāpņu klāsts ir itin plašs: stiprināmās trepes, plašas stiprināmās trepes vai kombinētas stiprināmās trepes, divpusējās trepes ar pakāpieniem, pagarināmās trepes, teleskopiskās, universālās trepes, arī ar dažādiem pakāpieniem un citiem apkalpošanas darbiem paredzētiem produktiem. Tāpat ir plaša aksesuāru izvēle.

Layher ražošana un izstrādājumi ir sertificēti saskaņā ar ISO 9001:2008. Layher ir GS simbols, kurš nav obligāts. Layher tāpat ir VDL (Vācijas kāpņu un mobilo torņu ražotāju asociācijas) biedrs, tās drošības un kvalitātes pārbaudes prasības ir ievērojami stingrākas nekā obligātā TÜV testēšana.

Layher trepes ir stabilas, uzticamas, sevišķi izturīgas, bet vieglas. A formas trepes ar stingrām malām nodrošina 150 kg nestspēju. Uz tām ērti strādāt pat ilgi.

Neslīdošas plastmasas uzmavas ar piramīdas formas kniedēm.

Tās ir tikai dažas no Layher kāpņu priekšrocībām.

Tagad iegādāties Layher trepes ir ievērojami vienkāršāk. Augstas kvalitātes, uzticamas un ilgmūžīgas trepes varat atrast visās Latvijas SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” pārdošanas vietās.