- Piemērotas montāžas darbiem.
- Plaša stāvēšanas virsma nodrošina drošu un ērtu darbu.
- Ērtu transportēšanu nodrošina izgriezta atvere rokai.
Koka kāpnes LAYHER, 3 pakāpieni
Apraksts
Pakāpienu sānu profili ir izgatavoti no parastās priedes koksnes.
Cinkota tērauda aizsardzība palīdz novērst pārmērīgu pakāpienu izplešanos.
Pakāpieniem ir rievas.
Specifikācija
| Svars | 6,8 kg |
| Garums | 0,75 m |
| Pakāpes | 3 |
| Platums | 0,70 m |
| Darba laukuma izmēri | 215 x 565 mm |
| Stāvēšanas augstums | 0,65 m |
| Pakāpienu starpas | 250 mm |
| Pakāpiena platums | 110 mm |


