Metāla griešanas disku komplekts PFERD EHT Ø125x1,0mm A60 S SG ar piederumu
Komplektācija: 400 gab. metāla griešanas disku PFERD EHT A60 S SG (16 iepakojumu pa 25 gab.)
Piederums: leņķa slīpmašīna MILWAUKEE AGV 12-125 X.
Apraksts
Metāla griešanas disks PFERD EHT
| Apstrādājamais materiāls | Tērauds |
| Diska veids un forma | Taisns |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska biezums | 1,0 mm |
| Diska centra diametrs | 22,23 mm |
Leņķa slīpmašīna MILWAUKEE AGV 12-125 X
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Svars | 2,4 kg |
| Jauda | 1200 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Maksimālais zāģēšanas dziļums | 33 mm |
Specifikācija
| Tips | Komplekti |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions



