Triecienskrūvgriezis INGERSOLL 2191XPA-6 1"
- Ļoti viegls un ērts, īpaši strādniekiem, kas strādā visu dienu.
- Piemērots attālinātiem uzdevumiem, piemēram, palīdzībai uz ceļa vai autoparka apkopei.
- Garantēts maksimālais griezes moments 2480 Nm, kas atvieglo iesprūdējušu skrūvju, piemēram, riteņu uzgriežņu, noņemšanu smagajām kravas automašīnām.
Apraksts
360° rotējošs rokturis nodrošina pieejamību un manevrējamību visās situācijās.
Viegls kompozītmateriāla dizains nodrošina labāko jaudas un svara attiecību savā klasē.
Zems trokšņu un vibrāciju līmenis, atbilst veselības un drošības prasībām, veicot 30 minūšu skrūvju pievilkšanu dienā.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1" |
| Svars | 6,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 4700 apgr./min |
| Maks. griezes moments | 2480 Nm |
| Triecienu skaits | 900 tr./min. |
| Vibrācija | 11,1 m/s² |
| Tips | Pneimatiskās uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


