Trieciena uzgriežņu atslēga INGERSOLL 2236QTiMAX DXS
- Patentēta uzgaļu nomaiņas sistēma (DKS) palīdz palielināt universālumu, griezes momentu un vadību.
- Kluss, produktīvs un ergonomisks.
- Ilgs kalpošanas laiks.
Apraksts
Kompakts dizains sniedz piekļuvi grūti aizsniedzamām vietām.
Korpuss izgatavots no titāna.
Maināmu uzgaļu sistēma ļauj pielāgot instrumentu jebkādam darbam.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 1,99 kg |
| Apgriezienu skaits | 7500 apgr./min |
| Garums | 187 mm |
| Trokšņa līmenis | 94,2 dB(A) |
| Maks. griezes moments | 2034 Nm (atskrūvējot) |
| Triecienu skaits | 1350 tr./min |
| Gaisa ielaišana | 1/4" |
| Tips | Pneimatiskās uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt







