Ripzāģis MAKITA SP6000J
Apraksts
Dziļuma ierobežotājs ļauj zāģēt, izmantojot priekšzāģēšanas funkciju: tiek veikts 2 mm priekšzāģējums, tā saglabājot zāģējamā materiāla virsmu bez bojājumiem. Vienmēr precīza zāģēšana ar lineālu (nopērkams atsevišķi). Iespēja zāģēt tuvu sienai — 18 mm. Zāģēšana leņķī no 1 līdz 48 grādiem.
Specifikācija
| Svars | 4,1 kg |
| Garums | 341 mm |
| Jauda | 1300 W |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 56 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 40 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 50° | (kad 48°) 38 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Standarta piederumi | Koferis, kofera ieliktnis, zāģripa 165x20x2,2 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



