Ripzāģis MAKITA HS7601J
Klusi zāģē, zems vibrācijas līmenis nodrošina ērtāku darbu. Gultņu konstrukcija — ilgāks ekspluatācijas laiks. Padziļinot iegriezumu, asmens neizraisa atsitienu.
Specifikācija
| Svars | 4,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 4900 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 309 x 232 x 255 mm |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 68 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 46 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Slīpuma leņķis | 0-45° |
| Iepakojums | Koferis Makpac Nr.4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



