Ripzāģis FESTOOL TS 60 KEBQ-Plus
- Zāģis īpaši izturīgs, jaudīgs, precīzs, universāls.
- Augsta griezuma kvalitāte un paaugstināta drošība.
- Lieliski sader ar visu Festool griešanas sistēmu.
Apraksts
Griezšanas augstums ir 60 mm.
Nodrošina visaugstākās kvalitātes rezultātus pat tad, ja griešana notiek leņķī un griežot cietas plātnes.
Iespēja izmantot ar vadības lineālu vai FSK šķērsgriezuma lineāliem.
Veicot tikai dažas darbības, jūs varat izveidot viegli lietojamu sistēmu ar pareizo leņķi precīziem griezumiem.
Motors bez oglītēm.
„KickbackStop“ Atsitiena apturēšanas funkcija novērš atsitienu, iegriežot vai padziļinot zāģi apstrādājamajā materiālā, tādējādi samazinot traumu gūšanas risku.
Tā izmērs un svars ir vienāds ar TS 55 F zāģa izmēru un svaru, bet griezums ir dziļāks.
EC-TEC motors ar plāniem griešanas diskiem garantē ātru darbplūsmu ar mazāku spēku.
Leņķiskos griezumus no –1° līdz 47° var veikt viegli un precīzi.
FastFix vārpstas bremze un tās kompaktais un ērtais dizains atvieglo griešanas diska nomaiņu.
Caurspīdīgs, bīdāms logs ļauj labi redzēt zāģa asmeni griešanas laikā.
Piemērots durvju, virtuves letes, paneļu (skaidu plātņu, finierētu un ar plastmasu pārklātu paneļu), parketa un griestu savienojumu griešanai.
Specifikācija
| Svars | 4,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 3000–6800 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Jauda | 1,5 kW |
| Diska diametrs | 168 mm |
| Diska biezums | 1,8 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 20 mm |
| Griešanas dziļums | 0–62 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 45 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Putekļu sūcēja savienojuma diametrs | 27/36 mm |
| Zāģēšana leņķī | -1° - 47 ° |
| Standarta piederumi | Šķembu aizsargs, griezējdisks 168x1,8x20, novērošanas lodziņš, Systainer koferis SYS3 M 337, uzgriežņu atslēga SW 5 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









