Tiesinis šlifuoklis HiKOKI GP3V
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 7000-29000 apgr./min |
| Stiprinājums | Antgalio skersmuo 6 mm, maks. - 25 mm |
| Garums | 406 mm |
| Vibrācijas līmenis | 4 m/s² |
| Jauda | 760 W |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Standarta piederumi | Šoninė rankena, raktas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |


