Lentas slīpmašīna FLEX FBE 8-140 ar piederumiem
Pret lielu noslodzi izturīgs motors.Vienmērīgi maināms lentas kustības ātrums. 140° paliecama slīpēšanas galva. Ātri, bez instrumentiem nomaināma lente.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg |
| Jauda | 0,8 kW |
| Lentes ātrums | 4-12 m/s |
| Vada garums | 4,0 m |
| Tips | Lentes slīpmašīnas |
| Lentes izmēri | 520/533 x 4-30 mm |
| Standarta piederumi | Divi slīpēšanas rokturi 9 un 30 mm, slīpēšanas lentes ZIRCOFLEX P 60, P 120, MESHFLEX A 240 (4, 9 un 30 mm), sānu rokturi, seškantes atslēga SW 5, L-Boxx koferis. |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |



