Akmens slīpmašīna FLEX L12-3 100 WET
Jaudīgs motors. Elektroniska pastāvīga ātruma kontrole, lēnais starts, aizsardzība pret pārslodzi. Jauna ūdens piegādes un kontroles sistēma iemontēta korpusa apakšā – tas atvieglo darbu, precīza dozēšana.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 3700 apgr./min |
| Garums | 340 mm |
| Jauda | 1150 W |
| Diska diametrs | 115 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Akmens slīpmašīnas |
| Funkcionālums | Integrēta ūdens padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |




