Leņķa slīpmašīna MAKITA GA9060RFX2
Lēnais starts. Superflancis – diska nomaiņa bez atslēgas. Jaudīgs motors. Izturīgs un stingrs pārnesuma mehānisms. Sānu AVT (antivibrācijas tehnoloģija) rokturis maksimāli samazina vibrāciju.
Specifikācija
| Svars | 5,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 6600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 6 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Jauda | 2,2 kW |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Vārpsta | 22,23 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



